• Podręczniki do religii 2021/2022

- 6-latki

Tak! Jezus mnie kocha. Podręcznik do religii dla dziecka sześcioletniego

PRACA ZBIOROWA Wydawnictwo: Jedność

BÓG NASZYM OJCEM - 2 CZĘŚCI – Redaktor: ks. Piotr Goliszek, wyd. Gaudium.

BÓG DAJE NAM JEZUSA - 2 CZĘŚCI – Redaktor: ks. Piotr Goliszek, wyd. Gaudium

PRZYJMUJEMY PANA JEZUSA – Redaktor: ks. Piotr Goliszek, wyd. Gaudium.

1. JESTEM CHRZEŚCIJANINEM – Redaktor: ks. Waldemar Janiga, wyd Gaudium.
          2. Ćwiczenia : JESTEM CHRZEŚCIJANINEM. RELIGIA.  KARTY PRACY DLA IV KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ. Red. ks. Waldemar Janiga, wyd. Gaudium.

1. BÓG POSZUKUJE CZŁOWIEKA – Redaktor: ks. Waldemar Janiga, wyd Gaudium.
          2. Ćwiczenia: BÓG POSZUKUJE CZŁOWIEKA. RELIGIA. KARTY PRACY DLA V KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ. – Red. ks. Waldemar Janiga, wyd Gaudium.

1. JEZUS CHRYSTUS NAS ZBAWIA – Redaktor: ks. Waldemar Janiga, wyd. Gaudium.
          2. Ćwiczenia: JEZUS CHRYSTUS NAS ZBAWIA. RELIGIA. KARTY PRACY DLA VI KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ – Red. ks. Waldemar Janiga, wyd. Gaudium.

1. SPOTYKAM TWOJE SŁOWO – Redaktor: ks. Paweł Mąkosa, wyd. Gaudium.
          2. Ćwiczenia: SPOTYKAM TWOJE SŁOWO. RELIGIA. KARTY PRACY DLA  VII KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ – Red. ks. Paweł Mąkosa, wyd. Gaudium.

1. Z TOBĄ IDĘ PRZEZ ŻYCIE - Red. ks. Paweł Mąkosa, wyd. Gaudium.

2. Ćwiczenia: Z TOBĄ IDĘ PRZEZ ŻYCIE. RELIGIA. KARTY PRACY DLA  VIII KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ – Red. ks. Paweł Mąkosa, wyd. Gaudium.