• Plac zabaw

• Kolorowy plac zabaw połączony jest bezpośrednio z budynkiem szkolnym. Dzięki temu w pogodne dni uczniowie spędzają aktywnie czas na świeżym powietrzu. Dzieci korzystają z placu zabaw w czasie zajęć lekcyjnych, jak również po zakończeniu lekcji. To dużo lepsze niż przesiadywanie w domu przed telewizorem. Z naszego placu zabaw chętnie korzystają mieszkańcy dzielnicy wraz ze swoimi pociechami. Plac zabaw przeznaczony jest dla młodszych dzieci w wieku 6 - 10 lat. Otoczony jest zielenią.

Plac zabaw czynny jest codziennie w godzinach od 8.00 do 20.00.

Dzieci poniżej 7 roku życia powinny przebywać pod opieką dorosłych.

Z urządzeń na placu zabaw  należy korzystać zgodnie z ich przeznaczeniem.

Na terenie placu zabaw obowiązuje bezwzględny zakaz:

• jazdy na rowerze,
          • gry w piłkę,
          • jazdy na rolkach i deskorolkach,
          • picia alkoholu,
          • palenia papierosów,
          • wyprowadzania zwierząt,
          •  wnoszenia materiałów żrących i łatwopalnych,
          •  chodzenia w butach na wysokim obcasie.

Osoby przebywające na terenie obiektu zobowiązane sa do zachowania porządku.

Wszelkie uszkodzenia urządzeń oraz nawierzchni należy zgłaszać do zarządcy placu zabaw, którym jest dyrektor szkoły.