4 grudnia grupy przedszkolne i najmłodsi uczniowie naszej szkoły spotkali się z Mikołajem. Spotkanie poprzedził spektakl teatru lalkowego pt.,,Jaś i szalona czarownica", który przeniósł dzieci w magiczny świat baśni.
Po przedstawieniu wszyscy z niecierpliwością i w wielkim napięciu czekali na przybycie specjalnego gościa. Każde dziecko otrzymało paczkę osobiście wręczoną przez Mikołaja.
W ten sposób rozpoczęliśmy magiczny czas oczekiwania na zbliżające się święta.
