• Multimedialna pracownia językowa

• Od roku szkolnego 2011 / 2012 działa nowoczesna, bogato wyposażona multimedialna pracownia językowa przygotowana na 24 stanowiska. Ławki oraz tablica interaktywna zostały zakupione ze środków Urzędu Miasta , natomiast projektor multimedialny i komputer ufundowała Rada Rodziców. Nauczyciel języka angielskiego może więc prowadzić lekcje z wykorzystaniem specjalnego oprogramowania, co znacznie wpływa na atrakcyjność i efektywność pracy na lekcji.

W sali odbywają się zajęcia dla klas I – VI, w tym także zajęcia w ramach koła językowego. Ustawienie ławek w kształcie litery U ułatwia nauczycielowi kontakt z uczniami, a położony pośrodku dywan stanowi miejsce zabaw i relaksu dla najmłodszych uczniów.
          W sali znajduje się także standardowe wyposażenie typu odtwarzacz płyt kompaktowych, biała tablica magnetyczna, słowniki, planszowe gry dydaktyczne do nauki języka angielskiego, a na ścianach zawieszone są plansze tematyczne zachęcające uczniów do zapamiętywania nowych słówek. Prowadzone są gazetki ścienne. Jest to jasna, ładna, zadbana sala, w której przyjemnie jest uczyć się i pracować. Stanowi też świetne miejsce do projekcji filmów.