• Klasy kształcenia zintegrowanego

• Klasy kształcenia zintegrowanego zostały wyposażone w ramach miejskiego programu „Kolorowa klasa Krosnoludka”. Zakupiono kolorowe meble, dywany oraz ławki i krzesełka dostosowane do wzrostu dzieci. Każdy uczeń ma indywidualną szafkę na podręczniki i pomoce naukowe, dzięki czemu nie muszą dźwigać ciężkich tornistrów.
          W klasach znajdują się: pomoce dydaktyczne, gry edukacyjne, planszowe, logiczne oraz telewizory z dostępem do internetu i tablice interaktywne, które uatrakcyjniają prowadzone zajęcia oraz wpływają na efektywność pracy dzieci.
          Kolorowe, przestronne sale lekcyjne stwarzają przyjazną atmosferę, która jest tak ważna dla prawidłowego rozwoju dzieci.

Uczniowie mogą nieodpłatnie korzystać z zajęć logopedycznych.

Lekcje języka angielskiego odbywają się w pracowni językowej.

Zajęcia komputerowe realizowane są w nowocześnie wyposażonej pracowni multimedialnej.