• Biblioteka szkolna

• Nowe pomieszczenie, w którym obecnie mieści się biblioteka jest przestronne. Można wygodnie usiąść przy stoliku i poczytać w czasie przerwy czasopisma, komiksy.

Młodsi uczniowie wraz z wychowawcami  uczestniczą w lekcjach bibliotecznych, które mają na celu przybliżenie im ciekawych pozycji z literatury dziecięcej, zachęcenie do czytania oraz wyrabianie nawyku szanowania książek. Zajęcia prowadzi pani Dorota Bukowska.

Uczniowie chętnie biorą udział w konkursach organizowanych przez bibliotekę. W bibliotece szkolnej chętnie spędzają czas zarówno dzieci starsze jak i młodsze. Systematycznie powiększa się księgozbiór szkolny poprzez udział w różnych projektach, zaangażowaniu rodziców oraz cyklicznym akcjom na rzecz pozyskiwania przeczytanych książek przez naszych uczniów z ich prywatnych zbiórek.

Akcja ,, Cała Polska czyta "

Święto biblioteki - W krainie baśni i bajek

Dzień książki