• Spektakl w wykonaniu grup baletowych RCKP w Krośnie

• Najmłodsi uczniowie naszej szkoły dnia 29 września obejrzeli spektakl baletowy na motywach baśni ,,Kopciuszek" braci Grimm. Spektakl przygotowany został przez grupy baletowe RCKP w Krośnie. W spektaklu brały udział uczennice naszej szkoły.​​​

​​​​​​​​​​​​​​Foto: PAWEŁ MATELOWSKI

Kopciuszek” to historia tytułowej bohaterki, która po stracie swojej ukochanej matki musi przeciwstawiać się kaprysom losu. Wszystko powoli się zmienia, gdy z pomocą przychodzi jej dobra wróżka. Wówczas zaczyna dziać się magia, która na dobre odmienia losy głównej bohaterki. Piękna scenografia, muzyka i wykonanie zostanie na długo w pamięci widzów.

• Witaj szkoło!

• 1 września to ważna data dla każdego ucznia. Rozpoczyna się nowy rok szkolny. Otwiera się w naszym życiu nowa karta, którą będziemy wspólnie razem zapisywać każdego dnia.  W tej uroczystej chwili towarzyszyli nam Prezydent Miasta Krosna pan Piotr Przytocki i jego zastępca pan Bronisław Baran. Był to szczególny dzień dla naszej społeczności szkolnej, gdyż od dnia dzisiejszego funkcję dyrektora szkoły przejęła pani Beata Liebner–Pirga. Prezydenci pożegnali odchodzącą na emeryturę panią Iwonę Kubit, która przez 15 lat była dyrektorką naszej szkoły i powitali nową panią dyrektor życząc jej wielu sukcesów. Oprawę artystyczną przygotowały panie Małgorzata Gierula–Słyś i Anna Landa wraz z uczennicami klasy IV i VIIIa.

Drodzy Uczniowie życzymy Wam dużo zdrowia, energii i zapału w podejmowaniu obowiązków szkolnych, a także wytrwałość w nauce.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom, życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu dzieci i młodzieży oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.

Nauczycielom życzymy dużo siły, do pracy i optymizmu. Niech każdy dzień przynosi Wam radość i zawodową satysfakcję oraz uznanie i szacunek ze strony otoczenia.

Mamy nadzieję, że rozpoczynający się rok szkolny 2022/2023 będzie bezpieczny i spokojny, stanie się źródłem pozytywnych przeżyć, sukcesów edukacyjnych i wychowawczych.