• Witaj wiosno!

• 21 marca przedszkolaki ze śpiewem na ustach przeszły ulicami dzielnicy witając długo wyczekiwaną wiosnę. Na tak kolorowe i wesołe powitanie wiosna natychmiast odpowiedziała słonecznym uśmiechem.

• Rekrutacja uzupełniająca do przedszkola

• Rodzicu!

Planujesz powrót do pracy?

Twoje dziecko ma co najmniej trzy lata?

Chciałbyś, aby dziecko zżyło się z grupą rówieśniczą, z którą rozpocznie naukę w szkole podstawowej?

To jest świetny moment, aby zapisać dziecko do oddziałów przedszkolnych w naszej szkole.

Zapraszamy!

• „ Zimowe pejzaże”

• Miło nam poinformować, że nasi uczniowie odnieśli sukces w XXIV Miedzyszkolnym Konkursie Plastycznym „ Zimowe pejzaże”

II miejsce – Ula Ruszczyńska, uczennica klasy II

Wyróżnienie - Sebastian Kufel, uczeń klasy I

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

• Wyjazd na narty

• Wańkowa, luty 2024 r.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników naszego kolejnego wyjazdu na narty. Tym razem z grupą około 50 uczniów wybraliśmy się do Wańkowej. Wyjazd został zorganizowany przy współpracy z Radą Rodziców, za co bardzo dziękujemy. Pod opieką 2 instruktorów 18 dzieci miało możliwość posiąść podstawowe umiejętności jazdy na nartach. Niesamowite zaangażowanie pięciorga rodziców okazało się nieocenioną pomocą w sprawnym dopasowywaniu dzieciom sprzętu, jak również podczas posiłku i opieki na stoku. Patrząc na efekty 2 wyjazdów mamy nadzieję, że kolejny sezon będzie obfitował w podobne inicjatywy. Jako współorganizatorka tego wyjazdu pragnę jeszcze raz podziękować wszystkim uczestnikom za bezpieczne i kulturalne zachowanie, rodzicom za nieocenione zaangażowanie i Pani Gabrysi za monitorowanie całego wyjazdu. Wszystko to pozwoliło nam bezpiecznie i owocnie zakończyć tegoroczny sezon narciarski.

Nauczyciel języka angielskiego Agnieszka Zatońska-Ryś